Ücretsiz Fritzing Programı İndirme Yöntemi

Elektronik devre çizimlerinde ve board üzerinde devre kurmak için kullanılan fritzing programı ücretsiz indirme seçeneğini kaldırmış ve download bölümünde Pay&Download seçeneği ile kullanıcılara bağış yapma zorunluluğu getirmiş ve ücretsiz indirme seçeneğini kaldırmıştı.
Bu durum birçok kullanıcının motivasyonunu düşürmüş ve fritzing free download gibi anahtar kelimeler ile arama yaparak sonucu ulaşmaya çalışmaktadırlar. Fritzing ücretsiz indirmek isteyen kullanıcılar , birkaç işlem yaparak bedava fritzing yazılımını indirebilirler.

  1. https://fritzing.org sitesinde kullanıcı oluşturmak için https://fritzing.org/signup ziyaret edin ve üyelik formunu doldurun.  Sonrasında Create User  butonuna basınız.verdiğiniz email adresine birkaç dakika içerisinde onay emaili geliyor , onay verip hesabınızı aktif edebilirsiniz.
  2.  Sitede Login bölümüne tıklayıp , kullanıcı bilgileriniz ile siteye giriş yapıyoruz.
    3. Siteye giriş yaptıktan sonra Download bölümüne tıklıyoruz ve aşağıdaki indirme seçeneklerini görüyoruz.  Birinic seçeneği ” I already paid” işaretleyerek download butonuna tıklıyoruz. 4. Son olarak fritzing indirme işlemi öncesinde bilgisayarınıza uygun işletim sistemi versiyonunu seçiyoruz. Windows 64 bit seçeneğine tıklayarak indirme işlemini başlatıyoruz. Sisteminiz 32 bit ise aşağıda verilen indirme linkine tıklayarak ücretsiz indirme işlemini başlatıyoruz.

    Not :

    Eğitimciler , fatih internet hattı üzerinden indirmek isterseniz maalesef yasaklı site uyarısı vermektedir. İndirme işlemi başlamıyor.Fatih internet bağlantısı ile indirmek isteyenler fritzing indirme sayfamızı ziyaret edebilirler.

Bir yanıt yazın